O
mNĚ

Jsem certifikovaný kouč, mentor a lektor. Mými klienty jsou ti, kteří na cestě osobního rozvoje a vztahů, delší dobu nedosahují svých vytčených cílů. Baví mne různorodost klientů a jejich reakce, jakmile si najdou svou vlastní životní cestu. Cestu vedoucí k lásce, radosti, spokojenosti a úspěchu.

MOJE CESTA

Od kdy

Koučinku a hlavně mentoringu jsem se začal věnovat od roku 1995 s mými prvními zamestnanci. 

Intenzivněji se klientům věnuji od roku 2017.

Při koučinku se zaměřuji na klienty, kteří jsou delší dobu na cestě osobního rozvoje a stále se jim nedaří dosahovat svých cílů.

Baví mě různorodost klientů a jejich reakce, jakmile si najdou svou vlastní životní cestu vedoucí k radosti, spokojenosti a úspěchu.

Zaměření

Mým zaměřením při koučinku jsou poslední dobou vztahy. Nejen vztahy partnerské, rodinné, na pracovišti, ale i celkově vztahy mezilidské.

Při mentoringu se díky mým osobním zkušenostem dokážu empaticky vcítit do situací mých klientů a pomoci jim najít jejich novou životní cestu.

O mně

Ve svém životě jsem se dostal do těžkých zdravotních stavů (2x „druhý břeh“), vztahových i ekonomických problémů způsobených syndromem vyhoření. Dle lékařů od roku 2008 byla jen cesta se silnými antidepresivy a pracovní tempo téměř nulové. Po šestnácti měsících na antidepresivech jsem začal hledat jinou alternativní cestu. Cestu zpět do mého známého zdravého, radostného a úspěšného života. Po devíti letech jsem opět byl zdráv a bez jakýchkoli prášků. Dnes vím, že statistika říká, že jen 2% lidí jsou sami schopni vrátit se zpět.

Od roku 2010 jsem absolvoval  mnoho vzdělávacích a motivačních kurzů. Také semináře z oblasti výživy a zdraví lidského těla, neurověda, psychologie, TČM, kvantování. Soustavně se i nadále vzdělávám.

Mám mnohaleté zkušenosti z vlastní podnikatelské činnosti. Působil jsem také jako manažer prodeje v korporátu. Zkušenosti jsem čerpal z pracovní činnosti poradce pro vzdělávání na Univerzitě aplikovaného managementu. Zkušenosti sales managera s mezinárodní investiční činností jsem čerpal v produkční společnosti. Od roku 1991 se rozsah mých vědomostí a zkušeností neustále zvětšuje a je širokospektrální.

Díky spolupráci se mnou, v rámci koučinku a mentoringu, mnoho lidí dospělo k vlastnímu novému životu a uvědomění. Dostali se ze zacykleného osobního růstu. Podle sebe si ted uživají vysněnou cestu svého života.

 

Nikdo nevíme, kde budeme za týden nebo za měsíc. Nabízím oporu hlavně těm, kteří si chtějí uskutečnit změny ve svém životě a mají pocit, "že něco nejde, nedaří se, jak dosáhnout vytýčených vizí, mají svůj cíl v nedohlednu..." Žijte to, co vás dělá šťastnými. Prožívejte láskyplné dny s blízkými v plném zdraví a štěstí.