VZTAHY: CO OCEŇUJÍ ŽENY NA MUŽÍCH?


Otázka, kterou si pokládá téměř každý muž. Co vlastně ta „ženská“ po mě chce! Co by ji tak mohlo udělat radost a uspokojit její přání? Jak se chovat, abych udělal dojem? Přitom je to vše tak jednoduché (si říkají ženy…). Je tomu opravdu tak? Pojďme si přiblížit tuto „záhadnou“ otázku a pokusit se na ni odpovědět.

Co očekávají od dlouhodobého partnera?

U mužů je to tak, že mají dva seznamy vlastností. Jeden seznam obsahuje vlastnosti, které je zaujmou na první pohled a druhý seznam, který očekávají od stále partnerky. Jsou to dva zcela rozdílné seznamy!

Ženy mají ale seznam pouze jeden!

Co obsahuje tedy ženský seznam vlastností?

  • Osobnost
  • Smysl pro humor
  • Citlivost
  • Inteligenci
  • Pěknou postavu

Ženy chtějí hlavně muže, který je starostlivý, inteligentní, měl smysl pro humor, byl chápavý a ženě oddaný.

Tento seznam zásadním způsobem kontrastuje se seznamem mužů, kde je primární zaměření na vzhled! Pro ženu má-li muž hezkou postavu je to pouze „odměna“ navíc. Tady asi většině mužům spadne brada při pomyšlení, že ty roky v posilovně nejsou pro ženu to nejvíc na světě… Výjimku tvoří plodné dny ženy – tedy 1-2 dny v měsíci, kdy by se každá žena vyspala nejraději s mužným typem jako je například (nebo byl) Russel Crowe (gladiátor).

Vzhled není pro ženu číslo jedna v posuzování zájmu, ale to jak se muž k ženě chová!

Tohle je zcela zásadní vědět! Pokud tedy mužovi naroste bříško, nebo se ne zcela vkusně obléká, dokáže žena zavřít obě oči a není to pro ní zásadní. Mnohem více zásadní je tedy mužovo chování k ženě!

A tady vzniká „AHA“ moment a kámen úrazu, tedy spousta zbytečných hádek a nedorozumění mezi mužem a ženou…

Žena by si měla uvědomit, že její zevnějšek je pro muže důležitý a tudíž velmi ovlivňuje jejich vztah. A zase muž by měl vědět, že jejich vztah určuje žena podle toho, jak se k ní muž chová.

Dle výzkumů vyplívá, že muž zhodnotí ženu fyzicky (tedy vzhledově) během cca necelých 10 vteřin při prvním setkání. Při výběru dlouhodobé partnerky jsou mužova kritéria však už značně odlišná a fyzická přitažlivost jde stranou.

Ženy, jak již bylo řešeno tolik neřeší vzhled – je to pro mě jen bonus, tedy něco navíc. Pro ně je mnohem důležitější chování muže k nim samým a také jejich postavení ve společnosti – tedy kariérní žebříček – a postavení muže v něm. Je to stále to samé dokola. Jak jinak si vysvětlit, že i méně atraktivní muži mají tolik žen (viz Gé-rard Depardieu)?

Pánové, pokud budete vnímaví k ženě a jejím potřebám, dokážete ji rozesmát, budete mít životní cíle a navíc budete heterosexuální – nouzi o ženy mít nikdy nebudete!

Chcete zažívat úspěch u žen?

Naučte se s nimi komunikovat! Mají rády cílevědomé a úspěšné muže.

To ale neznamená, že musíte být zrovna Donald Trump a mít na kontě miliardy dolarů. Stačí mít své cíle, plány a pracovat na nich. Naučte se vařit a něco ženě uvařte, to stimuluje její nejstarší část mozku (ženy v pravěku vařily a muži obstarávali potravu). Zapracujte na své fyzické zdatnosti (sport – fitko) a velké plus jsou i taneční schopnosti.

Věřím, že si z článku odnese každý nějakou informaci o muži/ženě a díky ní mu/ji pomůže lépe pochopit druhé pohlaví a tudíž ve výsledku zažívat úspěch v milostném životě.


Autor článků a projektu „ŽIVOTNÍ ROZVOJ“– Jakub je kluk, který se rozhodl život jen nepřežívat, ale ŽÍT. Nevzdalovat se svým snům a cílům, ale naopak si je SPLNIT. Nestěžovat si neustále, ale být ŠŤASTNÝ. Celý život se člověk UČÍ a tím ROSTE a SÍLÍ. Děkuji, že jsem našel cestu, jak se stát inspirací pro ostatní a hlavně, jak změnit život k lepšímu i Vám. Autor e-booku – „6 způsobů, jak si změnit život k lepšímu pomocí eBooku“ a eBooku „TAJEMSTVÍ ŽIVOTNÍHO ROZVOJE

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *