Děkujeme, že jste zavítali na náš blog, dovolujeme se Vám představit v „krátkém“ příběhu, kde zjistíte vše podstatné o tomto projektu, proč vznikl a co je jeho cílem a náplní. Děkujeme.

Začátky

Píše se rok 2001 a při tréninku florbalu na základní škole, se potkávám s mým již dnes nejlepším přítelem, Romanem Běloubkem. Sport nás seznámil a přetavil v nejlepší přátele.

 Roky plynuly a my rostli, každý z nás si šel svou cestou, ale nejlepšími přáteli jsme zůstali dodnes a pravidelně se vídáme již přes 15 let. Roman si našel při studiu vysoké školy práci, která ho nesmírně naplňovala a bavila. Dodnes jí je věrný, dělá to, co ho baví. Díky těmto zkušenostem, které během práce a studia získal, hraje v tomto projektu výraznou roli. Jeho úkoly jsou nejvíce technického a grafického charakteru. Tyto schopnosti se velmi dobře doplňují s mými a tvoří velmi silný celek.

 Já se naopak hledal a při sedmiletém studiu vysoké školy, jsem neměl stále jasno, občas jsem vzal někde nějakou brigádu, udělal výhodný obchod a tím přežíval. Ale šťastný jsem rozhodně nebyl.

Změna díky MLM

 Změna přišla, když jsem začal svoji kariéru v MLM (multi level marketing - síťový marketing), kde jsem velmi brzy nabral parádní rychlost a myslel jsem si, že jsem nezastavitelný a není na světě nic lepšího, než to, co nabízím já. Život se mi obrátil o 360 stupňů. Začal jsem přednášet, školit a vést svůj vlastní tým lidí. Dodnes za to vděčím svému mentorovi a doporučiteli v jedné osobě. Tehdy jsem začal poprvé pracovat na osobním rozvoji. Prošel jsem kurzy, které se zabývaly rétorikou, obchodními dovednostmi, řečí těla, atd. Velmi mě naplňovalo se vzdělávat, až se ze mě stal závislý člověk, který se musel zúčastnit každého semináře, přednášky, přečíst jakoukoliv zajímavou knížku a koupit všechny možné online kurzy. Sbíral jsem různé certifikáty od kurzů feng-shui po kurz kyvadlem a desítky dalších. Pomalu jsem začal zjišťovat, že není vše tak, jak nás učili ve škole a ukazovali v televizi. Aniž bych si to uvědomoval, začal jsem mít spoustu informací v různých oborech, které neměl každý. Když jsem začal mluvit, všichni zpozorněli a neustále mi kladli nové a nové otázky. Na většinu z nich jsem dokázal odpovědět a okolí žaslo. Zkušenosti se cvičením, kterému se věnuji velmi aktivně již přes 10 let, využívali téměř všichni v mém okolí a chodili si pro rady, co a jak mají cvičit, jíst apod.

Vyhoření

 Když jsem se svými tehdejšími společníky rozjel 22 projektů za půl roku, a to se jednalo o projekty, kde se řešily obrovské částky, začal jsem si „něco“ uvědomovat. Tento styl života mě stál opravdu spoustu času, ale hlavně psychicky jsem se cítil čím dál hůře. Cítili jsme to všichni a přišlo vyhoření všech společníků. Nastal čas se rozhodnout, co dál udělám se svým životem.

Znamení

V této době jsem do noci brouzdal po internetu a hledal nějaké znamení, příležitost, kterou bych naplnil svůj život. Věděl jsem, že se musí jednat o projekt, který mi nezabere tolik času a přesto budu moci lidem předat své letité zkušenosti. Zaujalo mě info podnikání, a to z důvodu ušetření spousta času a zároveň možnosti pomoci velkému množství lidí. V tu chvíli už mi bylo jasné, že vím, v čem se budu realizovat. Ale další otázka zněla, co bude obsahem? V hlavě milión informací, ale kterou lidem předat? Která je ta nejlepší? Znalosti o cvičení? Nebo o stravě? Nebo snad o osobním rozvoji?

„Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“ Albert Einstein

Začátek něčeho přelomového

Tápal jsem a šel jsem se poradit za Romanem, co si o tom myslí, a tak se zrodil projekt „Životní rozvoj“, kde není tématem jedno odvětví, ale rovnou šest, uspořádaných tak, aby se člověk mohl kompletně změnit a pochopit, proč a jak spolu některé věci souvisejí.

Vize  a cíle

 Roman i já máme v tomto projektu jasně rozdělené úkoly a dohromady jsme skvělý tým. Oba nás „práce“ na projektu baví a naplňuje. Vizi a cíle máme již dávno stanovené a teď nám je zbývá již pouze zrealizovat. Děkujeme za podporu a budeme se Vám snažit předat nejlepší možné informace tak, aby Vám co nejvíce pomohly změnit Váš život k lepšímu. Držte nám palce, děláme to pro Vás.

Jsme snílci a jsme na to hrdí. Jdeme krok po kroku za svými sny a cíli. Stránky a nápad s e-bookem vznikl proto, abychom pomohli co nejvíce lidem změnit život k lepšímu. Protože pokud jsme ho dokázali změnit sobě, půjde to i Vám a navíc Vám poskytneme veškeré informace potřebné ke změně na jednom místě.

Jsme otevření jakýmkoliv nápadům i z Vaší strany. Neustále pracujeme na obsahu a vzhledu webu, tak i facebookových stránek, abyste byli spokojení a dostávali jen ty nejkvalitnější informace. Sami se neustále vzděláváme, čteme různé odborné knihy a zúčastňujeme se přednášek, seminářů těch nejúspěšnějších lidí ve svých oborech a to i celosvětových. Děkujeme za podporu a přejeme Vám šťastný a úspěšný život.

Případně nám napište na mail: Info@zivotnirozvoj.cz 

Facebook: ŽivotníRozvoj.cz

Instagram: zivotnirozvoj

„Úspěch patří jen těm, co v něj věří.“