DUCHOVNO: Planety mají energetické obaly, mají ho i naše těla?


V dnešním článku si představíme pojem energetické obaly. K čemu vlastně slouží? Co všechno může takový energetický obal mít? Mají ho pouze živé organismy nebo i neživé předměty? A co třeba naše lidské/fyzické tělo? Má taky nějaký energetický obal? Jak to poznám? Lze ho nějak posilnit a nebo ovlivnit, pokud může mít vliv na náš život? To vše se dozvíte po přečtení toho článku.

Přemýšlel někdo z Vás nad tím, že vše kolem nás má své energetické obaly? A je jedno, jestli se jedná o člověka, živočicha, či neživé objekty jako například Země. Energetické obaly má vše okolo nás, co si jen dokážete představit.

Jako příklad pro vysvětlení si můžeme klidně uvést naši Zemi (myšleno planeta Země). To, že Země má své obaly ví asi každý, že? Jedná se o atmosféru, která je složena z několika různých „sfér“ (troposféra, stratosféra, mezosféra, termosféra, exosféra). I všechny další planety mají své energetické obaly.

Co takhle nejmenší atom? Dle wikipedie: „Je nejmenší částice běžné hmoty, částice, kterou už chemickými prostředky dále nelze dělit (ovšem fyzikálními ano – viz např. jaderná reakce) a která definuje vlastnosti daného chemického prvku. Atom se skládá z atomového jádra obsahujícího protony a neutrony a obalu obsahujícího elektrony.“

I atom má svůj energetický obal… A stejně tak naše buňky v těle.

Proč ale vlastně o tom píšu? Před x měsíci mě zaujal článek pana Pavla právě na toto téma. A když jsem přemýšlel, jaký článek napíšu na téma duchovno, prostě mi přišla informace, že by to mělo být právě tento článek…

Teď už tedy víme, že vše okolo nás má svůj tzv. „energetický obal“.

K čemu mi ale bude taková „nepodstatná“ informace? Bez ní se dá v klidu žít, že? Nebo to je jinak? Pojďme na tu podstatnější část článku…

K čemu slouží takové obaly?

Každý obal chrání to, co je uvnitř!!!

 V okamžiku, kdy se jakýkoliv obal naruší, nastává problém. Pro lepší představu si jej vysvětlíme na příkladu.

Pokud vezmu například krabici s mlékem a propíchnu jej, co se stane? Mléko začne vytékat, že? Pokud jej propíchnu přímo u víčka, tak sice mléko nevyteče, ale začne se po určité dobře rychleji kazit, je to tak? Už Vám pomalu dochází, jak jsou obaly důležité? Tímto způsobem fungují všechny obaly…

V okamžiku, kdy energetické obaly něčím narušíte, co pro ně není přirozené, následky prostě musejí zákonitě přijít.

V takovém případě může dojít právě ke zhoršení dané situace. A tak vlastně funguje i obal lidský. Například naše kůže, kterou když poškodíte – následky si odnesete v podobě bolesti a následné regenerace, která nemusí být zcela příjemná (viz popáleniny).

Energetický obal těla tzv. „Aura“

Naše tělo ale nemá jen obal, který každé funkční lidské oko zachytí – naši kůži. Ale máme i tzv. energetický obal, který je často nazýván jako „Aura“.  Ano, opravdu tomu tak je. A právě v okamžiku, kdy není nastavena rovnováha – nastávají problémy. Pojďme si to opět vysvětlit blíže, jak lze náš obal narušit a nebo naopak chránit, a tak dosáhnout pevného zdraví.

Rovnováhu lze narušit dvěma způsoby.

  • Zevnitř
  • Zvenčí

Co to znamená?

Zevnitř má obrovský vliv to, co jíme, co pijeme, jak dýcháme!

Zvenčí se jedná o různé typy záření (UV, rentgenové, TV, wifi sítě) a přednostně prostředí v kterém žijeme.

Tělo prostě dříve, či později přestane správně fungovat a začne vypovídat službu. Ztratí tzv. rovnováhu. V takovém případě lidé navštíví doktora a ten jim předepíše léky na to a to… Vyléčí však danou situaci? Nikoliv, léči pouze následky, nikoliv příčinu.

Pamatujte, že:

„Doktor léčí a příroda uzdravuje.“

 Obrovský vliv má na nás prostředí, které působí, jak vnitřně – řekněme v naší mysli, ale i vnějším způsobem na naše vrstvy – obaly.

První s čím náš energetický obal přijde do styku, je právě okolí kolem nás. Když do něj budete neustále dělat díry v podobě nezdravého jídla, pití, drog a žít v prostředí, které prostě způsobuje mnoho problémů, tak nemůžete být nikdy skutečně zdraví.

Stejně jako naše Země chorá, díky dírám v ozonových vrstvách, tak i naše těla chátrají… Přitom lidské tělo je uzpůsobené, aby se dožilo až 150 let a i přes vyšší věk člověk odešel na onen svět bez bolestí a naopak plný radosti a štěstí – naplněn. Schopný pohybu i ve věku, kdy jsou dnes lidé odkázáni na lůžko a pomoc od druhých… Dnes tomu ovšem je ale zcela jinak, bohužel. Následky si neseme každý jednotlivec, protože jsme zodpovědní všichni pouze sami za sebe.

Všechno má své obaly a je třeba se o ně řádně starat, pokud chceme být zdraví, šťastní a spokojení i ve staří, natož pak v produktivním věku…


Autor článků a projektu „ŽIVOTNÍ ROZVOJ“– Jakub je kluk, který se rozhodl život jen nepřežívat, ale ŽÍT. Nevzdalovat se svým snům a cílům, ale naopak si je SPLNIT. Nestěžovat si neustále, ale být ŠŤASTNÝ. Celý život se člověk UČÍ a tím ROSTE a SÍLÍ. Děkuji, že jsem našel cestu, jak se stát inspirací pro ostatní a hlavně, jak změnit život k lepšímu i Vám. Autor e-booku – „6 způsobů, jak si změnit život k lepšímu pomocí eBooku“ a eBooku „TAJEMSTVÍ ŽIVOTNÍHO ROZVOJE

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *